En iyi 3D BASKI için
ihtiyacınız olan herşey


Bir ar-ge şirketi olan Riiz Makine Ltd.Şti. 2017 yılında Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Kayseri’de kurulmuştur. Şirketimiz FDM teknolojisi ile çalışan 3 boyutlu yazıcılar için yüksek kaliteli ve boyutsal kararlılıkta filamentler üretmektedir. Ar-ge ve inovasyon, ekstrüzyon altyapısı ve sürdürülebilir kalitede üretim FILAMEON markasının felsefesinin temelleridir. Akademisyenlerden oluşan güçlü bir ekibe sahip olan firmamız 3 boyutlu yazıcıların daha verimli kullanılması ve malzeme çeşitliliğinin artırılmasına yönelik sürekli Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları yürütmektedir. Bu çalışmalar neticesinde piyasaya yalnızca kalitesi en iyileştirilmiş ürünler sunmayı kendine amaç edinmiştir.

3d-home-icon3

Müşteri Odaklı Satış Politikası

FILAMEON’un ana hedefi kaliteyi sürdürülebilir kılmak ve müşteriye bugün ve yıllar sonra aynı kalitede ürünleri sunabilmektir.

Bununla beraber müşteri memnuniyeti şirketimizin en önemli yapı taşlarından olup, kullanıcılarımızın yaşayabileceği her tür problemi anlık olarak düzeltmeyi görev edinmiştir.

3d-home-icon2

Optimize Edilmiş Özellikler

FILAMEON geniş malzeme ve renk seçeneği ile kullanıcılarına olağanüstü ürünler sunmaktadır. FILAMEON filamentleri optimize edilmiş üretim parametreleri ile yüksek mukavemet, optimize edilmiş ergime sıcaklıkları, düşük çap toleransları ile yüksek performanslı ürünlerden, estetik çözümlere kadar birçok uygulamada çözüm odaklı ürünler sunmaktadır. Özel olarak seçilmiş hammaddeler ve üretim süreçlerindeki detaycı yaklaşımıyla mükemmele en yakın ürünleri kullanıcıya sunar.